Unë jam njeri më me fat, që jam duke kaluar kohën afër teje. Suedezi Qvick, po ashtu është studiues dhe përkthyes i zellshëm, redaktuesi i fjalorit …. ”Jam me fat që të kam, Urime ditëlindjen, Gjeneral, Te Dua”, ka shkruar Lola, krahas imazhit të hedhur në Instastory. B2N Beatz 1,589,583 views. E mban mendjen vetëm te djali i saj Rudini. Këngëtarja ndryshe nga herët e tjera për shkak të pandemisë është e detyruar të festojë ditëlindjen ndryshe nga vitet paraprake, por këtë ditë të veçantë për të po e zbukurojnë urimet nga më të dashurit e saj. Rihanna përmes një fotografie në Instagram, e uroi nënën me rastin e ditëlindjes. Gruaja mbush 107 vjeç, habit me sekretin e jetëgjatësisë 01/08/2019 - 20:41 Një e moshuar që festoi ditëlindjen e saj të 107 , ditën e djeshme (31 korrik) ndau sekretin e saj se për të pasur një jetë sa më të gjatë, qëndroi beqare. Në profilin e “Instagram”-it, Jakpu ka publ. Faith Hill has never been afraid of short hair that we love this mid- length layered bob and bangs on her. E dashur vajza ime e ëmbël, Sot zemra ime është kaq e mbushur me dashuri dhe mirënjohje. Nane, nuk mjaftojne ore, dite, muaj, vite dhe as krejt jeta ime ,per te te falenderuar per gjithcka qe ke bere per mua. Stafi i Zemra. September 01. “Urime ditëlindjen dashuria ime, ti uroje më të mirat. Ajo postoi një imazh në Instagram bashkë me Albatritin duke shkruar: ‘Eshte … Continue reading Albatrit Muqiqi feston ditëlindjen, Merita. Ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të mira të muzikës popullore. Ditëlindjen ai e festoi bashkë me Xhensilën në jetimoren e fëmijëve duke demostruar një shembull tejet pozitiv që duhet ndjekur. Gruaja doli nga dhoma, i dha burrit çelësat dhe buzëqeshi në fytyrën e tij sikur po aludonte se mesazhi kishte arritur dhe se ajo do të kujdesej më tepër për pastërtinë e shtëpisë së saj. "Dashuria ime, jam shume e lumtur dhe pafundesisht e emocionuar qe je rritur dhe je bere nje zonjushe kaq e bukur dhe e zgjuar. Suedezi Qvick, po ashtu është studiues dhe përkthyes i zellshëm, redaktuesi i fjalorit …. Tag Archives: gezuar ditelindjen gruaja ime. "Urime ditëlindjen për dashurinë e jetës sime…. Shume urime ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet tjera. "Urime ditelindjen e shtrenjta ime. Urime ditelindjen gruaja ime Feb Best celebrity bob hairstyle photos for inspiration for your new haircut. Të dua Elita Rudi", shkruan Gjiko. Urime dhe me Fat Ditelindjen ! Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Sigurisht nuk mund të mungonte edhe urimi i bashkëshortit të saj, aktorit turk Tolgahan Sayisman. Sot është ditëlindja ime. urime ditelindjen mbesa ime e dashur. ”Jam me fat që të kam, Urime ditëlindjen, Gjeneral, Te Dua”, ka shkruar Lola, krahas imazhit të hedhur në Instastory. 6 years ago; 100,933 views; Te gjithe kemi pasur ose kemi nje Mik te cmuar ne jetet tona Jepini Like. Korab Jetishi ka disa fjalë për bashkëshorten e tij. Ky është bashkëshorti i mençur, nëse gruaja e tij gabon, nuk sillet keq me të, madje gabimin e saj e trajton me mirësi. Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25,000 kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip 2019. Këngëtari i njohur Meda sot ka uruar nënën e tij për ditëlindje. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY. Ai nëpërmjet këtij rrjeti i ka uruar ditëlindjen bashkëshortës së tij, Mimoza Mustafës, njofton Klan Kosova. Dashuria Mesazhet për të dashurën, të dashurin, gruaja dhe burri URIME DITELINDJEN MIKESHA IME E SHTRENJTE: pin. Janë ndër aktorët më të dashur për publikun. Du hast eine starke schöne Mutter, einen Vater, der dich für immer beschützen wird. ”Jam me fat që të kam, Urime ditëlindjen, Gjeneral, Te Dua”, ka shkruar Lola, krahas imazhit të hedhur në Instastory. Urime ditelindjen shoqja ime - Duration: 5 minutes, 30 seconds. Rihanna ka ndarë me ndjekësit një imazh në Instagram, përmes së cilit uroi nënën e saj. Faleminderit gruaja ime për dashurinë e respektin e sinqeriterin ndaj meje, që çdo ditë e më shumë vetëm po rritet. Agnesa sot ka mbushur 34 vite. Urime ditëlindjesh për Mamin ose Nënën në gjuhën Shqipe të gatshme! Gezuar ditëlindjen mami im! 1. Edhe 100 vjet te tjera e dashura ime”, shkruan Hila. Ai i dha fund beqarisë në muajin shtator, duke kurorëzuar dashurinë e tij me martesë, me bukuroshen nga Peja, Lolita Begolli. Urime Per Ditelindje Per Te Qeshur. April 2, 2020 - Koronavirusi: Kaos në spitalet e Nju-Jorkut, pacientët shtrihen në korridore (FOTO) April 2, 2020 - Spasovski: Në kohë krize, vendimet në qeveri nuk mund të ndikohen nga politika. Urime Per Ditelindje. Urime ditëlindjen jetë”- ka shkruar Besniku sipër fotos, ku ai bashkë me Lolitën shfaqen të shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Vizion Plus TV 1,879,018 views. Qofsh e lumtur gjithmonë", […]. urime ditelindjen mbesa ime e dashur. 9 Gusht, 2019 9:54. Sot në familjen e humoristit të njohur kosovar, Rasim Thaçi-Cimës ka festë. Gruaja doli nga dhoma, i dha burrit çelësat dhe buzëqeshi në fytyrën e tij sikur po aludonte se mesazhi kishte arritur dhe se ajo do të kujdesej më tepër për pastërtinë e shtëpisë së saj. Të dua gruaja ime, ti më kompleton! Urime ditëlindjen e dashur!", ka shkruar Blero në faqen e tij zyrtare në Twitter. Gëzuar ditëlindjen nëna ime e dashur. Nëpërmjet një videoje të ndarë në Instastory Tolgahan shkruan: “Gëzuar ditëlindjen bota ime e bukur”. Gruaja ime nuk më tha gëzuar ditëlindjen. Dhe tani Burak Ozçivit dhe Fahiye Evcen kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në qershor të vitit të kaluar. Urime ditelindjen shoqja ime - Duration: 5 minutes, 30 seconds. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. Më e shenjta ime Nënë,Urime Festa jote 8 Marsi ? Ti je femra e parë në kët jetë qe kam dashuruar,fjalën e parë ne kët jetë e thash "NANA" nuk lodhem duke t'dhuruar dashuri,nuk ngopem nga dashuria jote,më mësove shumë gjëra,sado qe t'rritemi për Nënën mbesim gjithmonë fëmijë!. Sot ti bën katër vjeç dhe unë jam thellësisht kaq shumë mirënjohëse. Të jam mirënjohëse për gjithçka që ke bërë pë mua që unë të jem gruaja më e lumtur në botë”, ka shkruar mes tjerash partnerja e Rashices në mbishkrimin e fotografive. Në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim nga bashkëshorti, Ermali i cili ka zbuluar edhe surprizën që iu bë Amit në “A…. Ju uroj Shendet, Lumturi dhe te gjitha te mirat ne Jete. Edhe 100 të tjera të lumtura zemër”, ka shkruar Genci pranë një fotoje të Enit, ndërkohë që po ashtu Greta e ka uruar me një postim në Instastory. I ikën goja dhe syri. Këngëtari i popullarizuar amerikan, Justin Timberlake, i ka bërë një urim të ngrohtë bashkëshortes së tij, Jessica Biel, me rastin e ditëlindjes së saj. Ndërsa, ajo po ashtu përmes një fotografie të hedhur në instastory ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. Për mua, nuk ka asgjë më të mirë se duke ndarë këtë ditë të veçantë me personin tim të preferuar: ju. Urime ditelindjen shoqja ime - Duration: 5 minutes, 30 seconds. rudi ️🎂"- shkruan reperi i njohur në Instagram. Është një ndër reperët më të sukseshëm dhe i mirnjohur jo vetëm në Shqipëri, por kudo ku ka shqipëtarë. Urime ditelindjen shoqja ime: pin. E mban mendjen vetëm te djali i saj Rudini. Bashkëshortja e Besnikut, Lolita feston ditëlindjen dhe nuk ka munguar një urim i veçantë nga këngëtari për më të dashurën e tij. October 8, 2016 Poezi Shqip. Urime ditelindjen e shtrenjta ime nene! Jetofsh edhe 100 vite te lumtura sebashku me ne. Besnik Qaka dhe Lolita Begolli më […]. R Edhe dje ashtu si shumë herë të tjera, kryeparlamentarja Vjosa Osmani nuk u zmbraps nga qëndrimi i saj, pavarësisht qëndrimit të partisë së saj, Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Ai nëpërmjet këtij rrjeti i ka uruar ditëlindjen bashkëshortës së tij, Mimoza Mustafës, njofton Klan Kosova. Të dua shumë", -ka përfunduar këngëtari i mirënjohur. al shqiptaria balkanweb balkanweb. Në mesin e shumë urimeve që i erdhën nga miqtë në rrjete sociale dhe fansat, ai mori një shumë të mirë nga nëna e tij, artistja e muzikës popullore, Merita Spahiu. Nuk ka fjalë të mjaftueshme për të përshkruar gjithë falënderimin dhe dashurinë. Edhe sot ne 81-vjetorin tend, serish te gjeta duke punuar si gjithmone ne kopeshtin qe te mban gjalle dhe te re, ne kopeshtin qe te perterin shpirtin. Bashkëshortja e tij, Albana Kadriu po feston ditëlindjen dhe këtë e ka bërë të ditur vet ai. Urime ditëlindjen jetë”- ka shkruar Besniku sipër fotos, ku ai bashkë me Lolitën shfaqen të shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Bashkëshorti çek feston ditëlindjen, emocionon Afërdita Dreshaj: Urime gjithçka e imja 10/02/2019, 13:19 10/02/2019 Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl u martuan vitin që lamë pas në një dasmë madhështore. Urime legjendash, Maradona mesazh për Pelé: “Shërohu shpejt” Disa nga kartolinat festive të personazheve shqiptarë (Foto) Gafa e Neymar me Mbappé: urimet para kohe sjellin ters. Plas arma tek burgu i Peqinit, plagoset punonjësi 41-vjeçar Një punonjës i burgut të Peqinit është plagosur me armë zjarri. Te kjo foto ke dale si CR7. Përmes rrjeteve sociale ajo ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë me rastin e ditëlindjes, e që është vajza Una. Urime ditelindjen shoqja ime - Duration: 5 minutes, 30 seconds. Urime ditëlindjen jetë”- ka shkruar Besniku sipër fotos, ku ai bashkë me Lolitën shfaqen të shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Kujtojmë që Burak u bë më i njohur për shqiptarët me rolin e “Kemalit”, në serialin turk “Kara Sevda”. “Shpirti im binjak, gruaja ime dhe gjithçka e imja. Këngëtari i ka thurur fjalë të ëmbla vajzës së tij të cilat mund t’i lexoni më poshtë: Dashuri, Emocion, Ngrohtesi, Intelegjence gjitha këto ti mi …. “Bushja ime e bukur urime ditelindjen me …. Me rastin e ditëlindjes, Stine ka pranuar urime të shumta nga miq, kolegë e fansa. E për të festuar këtë ditë, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet më në formë se kurrë. Sot, bashkëshortja e Burakut …. Menjëherë pas publikimit, ai …. Shoqëri e dashur faleminderit për çdo të mirë që më ofruat çfarë do që ka qenë u jam falenderues. Kujtojmë se Gregoraci ka qenë e martuar me bosin e Formula 1, Flavio Briatore, me të cilin edhe pse të ndarë ruan një marrëdhënie mjaft të mirë. Ne po ashtu urojmë vite sa më të lumtura për çiftin. Urime ditelindjen shoqja ime - Duration: 5 minutes, 30 seconds. Ich liebe dich und deine Mutter bedingungslos. Sot mendja ime ndihet e maturuar dhe dashuria ime ndihet e forcuar. Pac gjithmone vetem lumturi ne jete. Urime tqoft ditlindja baby ty pa mu Dije se ende un ty shum te duu. Rihanna ka ndarë me ndjekësit një imazh në Instagram, përmes së cilit uroi nënën e saj. E për këtë ditë kaq të veçantë për artistin si mund të mungojë urimi i të fejuarës së tij bukuroshes Eni Koçi, ajo përmes një postimi në Instagram uron të dashurin. 6 years ago; 100,933 views; Te gjithe kemi pasur ose kemi nje Mik te cmuar ne jetet tona Jepini Like. al ka mësuar se i plagosur ka mbetur 41-vjeçari, Idajet Paja, me detyrë instruktor I qenve në burg. Mbretëresha ime urime ditëlindjen, te urojë shumë shëndet lumturi begati e suksese në jetë. o que e clipart o que e um clip art. Bashkëshortja i bën urim të veçantë “Xhekut”. Urime ditëlindjen jetë”- ka shkruar Besniku sipër fotos, ku ai bashkë me Lolitën shfaqen të shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Nënë Shume Urime per Ty. Në këtë ditë të …. “Shpirti im binjak, gruaja ime dhe gjithçka e imja. Faleminderit gruaja ime për dashurinë e respektin e sinqeriterin ndaj meje, që çdo ditë e më shumë vetëm po rritet. Nëse po kërkonit për urime për Shën Valentin që t’ia dërgoni të dashurit apo të dashurës suaj, atëherë ky artikull është për ju. al” “Shumë urime Ditëlindjen Mami, të uroj nga zemra shëndet dhe lumturi, Te Dua”, ka shkruar Learta në urimin e saj. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Urime ditëlindjen jetë”- ka shkruar Besniku sipër fotos, ku ai bashkë me Lolitën shfaqen të shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Modelja shqiptare mbush plot 28 vjeç dhe ka marrë shumë urime nga personazhe të famshëm dhe ndjekësit e saj në Instagram. Agnesa sot ka mbushur 34 vite. Ditëlindjen ai e festoi bashkë me Xhensilën në jetimoren e fëmijëve duke demostruar një shembull tejet pozitiv që duhet ndjekur. Këngëtari Sinan Hoxha feston gjatë ditës së sotme 42-vjetorin e tij, ndërkohë që marrë urime të shumta. Artisti feston ditëlindjen dhe natyrisht që ka marrë urime të bukura nga personat e zemrës. al ka mësuar se i plagosur ka mbetur 41-vjeçari, Idajet Paja, me detyrë instruktor I qenve në burg. Fone for Android (të dhënat e shërimit Android) (shkarkuar. “E shtrenjta ime…gëzuar ditëlindjen! Të të them që je mami më e mira në botë, nuk do të bënte aspak çudi sepse cilado nënë e tillë është për fëmijën e saj. GEZUAR DITELINDJEN ANETARJA E LLASTUARA. Urime ditëlindjen gruaja jem, Shote Galica jem. "Dashuria ime, jam shume e lumtur dhe pafundesisht e emocionuar qe je rritur dhe je bere nje zonjushe kaq e bukur dhe e zgjuar. Shume urime ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet tjera. Faleminderit që gjithmonë je kujdesur për mua edhe më ke përkrahur e dashur pa kushte në çdo moment të jetës sime. Blero me këtë rast duket se ka zgjedhur fjalët më të ëmbla dhe romantike për të uruar Afronën. Sot në familjen e humoristit të njohur kosovar, Rasim Thaçi-Cimës ka festë. Je ti ajo që sjell vec kënaqesi dhe lumturi. Just For Fun. Presidenti Trump e ka uruar me një status në Twitter ku i shkroi “Gëzuar ditëlindjen Melania, Zonja jonë e Parë e shkëlqyer”. Urime Ditelindja - Fjale emocionuese 50+ videos Play all Mix - Gezuar ditelindjen zemra ime LEO YouTube; B2N - Gezuar Ditelindjen - Duration: 3:06. Të dua shumë", -ka përfunduar këngëtari i mirënjohur. Marina Vjollca ka sot ditëlindjen dhe sigurisht që urimi parë do ti vinte nga i dashuri Getoar Selimi. pse nuk jemi bashk dasht ne dy me festu pse ti nuk erdhe…nuk je me mu…. -"Shumë urime për ty zemra ime. Ai ka pritur orën 00:00 për ti shprehur gjithë dashurinë në ditën…. Qysh nga fëmijëria ka filluar të merret me këndim, duke realizuar kështu një numër të madh këngësh, bashkëpunimesh e albumesh, që të gjitha u vlerësuan shumë nga publiku. Urime ditelindjen shoqja ime - Duration: 5 minutes, 30 seconds. Theksojmë se çifti ka vite që janë të kurorëzuar dhe kanë dy fëmijë, djemtë Lisin dhe Malin. Ju dua shume. ”Jam me fat që të kam, Urime ditëlindjen, Gjeneral, Te Dua”, ka shkruar Lola, krahas imazhit të hedhur në Instastory. Me këtë rast ai ka marrë plot urime të përzemërta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e tij. "Urime ditëlindjen gruaja ime, Shote Galica ime 👑 Ty të kam sa një ushtri, nuk ka luftë qe se fitojmë , Të [email protected] Ndërsa, ajo po ashtu përmes një fotografie të hedhur në instastory ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë. Sabri Fejzullahu sot mbush 72 vjet. Faleminderit që më ke bërë babanë tënd. 9 Gusht, 2019 9:54. E arsyeja për këtë është ditëlindja e saj, transmeton Gazeta Express. Derisa Biel mbushi 38 vite të martën, Timberlake, 39-vjeçar, mori rrjetin social, Instagram, për të ndarë disa nga momentet më të lumtura të tyre. Shkova në punë dhe asnjëri prej kolegëve të mi nuk më uroi. Një datë si kjo e veçantë për familjen e njohur nuk mund të kalojë pa u shënuar me festë. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. “Urime ditëlindjen për nënë time të bukur e të ëmbël. Te dua shume @shyhrete_behluli ”, ka shkruar Gresa. Loading Gezuar ditelindjen Jeta ime ♥ - Duration: urime zemra ime dhe nje 100 vite te lumtura te dua shum - Duration:. Në këtë ditë, ajo ka marrë urime të shumta nga miq, familjarë e ndjekës, përcjell ORAinfo. Ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të mira të muzikës popullore. "Urime ditelindjen e shtrenjta ime. Të dëshiroj çdo të mirë. Urime ditelindjen shoqja ime - Duration: 5 minutes, 30 seconds. Te dua shume @shyhrete_behluli ”, ka shkruar Gresa. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Loading Xhensila Myrtezaj feston ditelindjen ne kohe korone! (12 prill 2020). Te dua pafund! A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Nov 9, 2017 at 3:49pm PST. 2018) - Duration: 13:16. Urime ditëlindjen jetë”- ka shkruar Besniku sipër fotos, ku ai bashkë me Lolitën shfaqen të shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Në Instagram Zogjani ka publikuar një fotografi së bashku me të, ndërsa nuk ka munguar dhe urimi ndaj saj. Urime ditëlindjen Xhensila 11:59, 20/11/2019. -"Shumë urime për ty zemra ime. Ndërsa, ajo po ashtu përmes një fotografie të hedhur në instastory ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë. “Gruaja ime e bukur urime ditëlindjen me shëndet dhe të lumtur gjithmonë bashkë”, ka shkruar Ozçivit. Të dua më shumë se fjalët mund të përshkruajnë”, shkroi Belkizi. Urime gruja jem datelindja,qofsh e lumtur e gezuar deri ne frymen e fundit bashke me mu! ️ ️🙏🏻🙏🏻 @loredana #happybirthday. Artisti feston ditëlindjen dhe natyrisht që ka marrë urime të bukura nga personat e zemrës. Ngjarja ndodhi ne shtepine e tyre ne Kaliforni dhe gruaja 62-vjeçare Valerie Lundeen Ely u qëllua për vdekje me thikë nga djali i tyre 30-vjeçar. Tags - Bota Sot Gena feston ditëlindjen, ja si e befason gruaja e tij: pin. October 8, 2016 Poezi Shqip. September 01. Këngëtari i njohur Meda sot ka uruar nënën e tij për ditëlindje. Solisti i grupit NRG Band, Besnik Qaka, ka qenë një emër mjaft i përfolur në media këtë vit. RTV KLAN 567,263 views. Te gjitha ne nje vend i gjeni tek ne. Birthday Center Perla, Prizren. Futbollisti i njohur Granit Xhaka ka festuar 25-vjetorin. Ne kemi përgatitur 37 thënie dashurie të cilat mund t’i përdorni si urime për Shën Valentin. Te o kush me ka mua ditelindjen qe vdeksha une per te, gruaja ime O walchi, vafsh sa ta kesh, me pak se une sja fal vetes, ne pune e me mundi elsaa. Ky artikull mbulon të gjitha mesazhet e dashuri për të dashurën, të dashurin, gruaja, dhe burri. Bes Kallaku sot mbushi plot tre dekada jetë. Urime legjendash, Maradona mesazh për Pelé: “Shërohu shpejt” Disa nga kartolinat festive të personazheve shqiptarë (Foto) Gafa e Neymar me Mbappé: urimet para kohe sjellin ters. Du hast eine starke schöne Mutter, einen Vater, der dich für immer beschützen wird. Nathan në mesnatë i ka dërguar së ëmës tortën me qirinjtë dhe këtë moment 40-vjeçarja e përshkruan: “Dhurata ime më e bukur, shumë urime për mua”. Edhe sot ne 81-vjetorin tend, serish te gjeta duke punuar si gjithmone ne kopeshtin qe te mban gjalle dhe te re, ne kopeshtin qe te perterin shpirtin. Shikoni befasinë që ia bëri gruaja Granit Xhakës për ditëlindje. 6 years ago; 100,933 views; Te gjithe kemi pasur ose kemi nje Mik te cmuar ne jetet tona Jepini Like. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Urime ditëlindjesh për Mamin ose Nënën në gjuhën Shqipe të gatshme! Gezuar ditëlindjen mami im! 1. Në profilin e “Instagram”-it, Jakpu ka publ. Ty t'kom sa një ushtri, s'ka luftë që s'e fitojmë. Urime ditëlindja e parë, sugaresha jonë. Ti më mungon shumë, urimi i vetëm për ty dhe për ne është që asnjëherë mos të festojmë të ndarë ditëlindjet. Gezuar ditelindjen oj nena ime e e stermunduar ! Gezuar Ditelindjen Shqiperia ime !. Urim të bukur për ditëlindjen e zonjës së familjes Thaçi shkroi dhe këngëtarja e mirënjohur, Adelina, e cila është e bija e aktorit të njohur. Sot, kuptova se …. -Gruaja mund ta duroje varferine,shemtine dhe jeten plot angazhime te burrit,mirepo ajo nuk mund ta duroje sjelljen e keqe te tij. Urime ditelindjen Gruaja ime e dashur, gjithashtu urime edhe per djalin tim te vogel Albertin. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY. Ajo vazhdon të marrë urime të shumta për Lulet e pranuara si duket e kanë ekzaltuar Morenën e cila ka vendosur ti ngrisë këmbët lart për pin Search urim per ditelindjen e nipit - Ruclip. Gruaja e tij feston ditëlindjen, Ditelindja jote eshte nje dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Tashmë nuk ka më dyshime se Loredana-Mozzik është një nga çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar. GEZUAR DITELINDJEN ANETARJA E LLASTUARA. facebookAvokati e pyet klientin: Pse po të divorcon gruaja? Klienti përgjigjet: Javën e shkuar ishte ditëlindja ime. Ai nëpërmjet këtij rrjeti i ka uruar ditëlindjen bashkëshortës së tij, Mimoza Mustafës, njofton Klan Kosova. “Urime ditëlindja e dashura gruaja ime, u gëzofsh tanë jetën”, shkroi Cima në instagram, me ç’rast publikoi një fotografi të bukur me bashkëshorten. "Urime ditëlindjen dashuria ime, ti uroje më të mirat. Qyteti: besjan - Postuar me: April 4, 2009 2:21 pm Email. 21 April, 2020. 20 likes · 260 were here. Çifti po qëndrojnë në Bern të Zvicrës dhe nga atje kanë publikuar disa imazhe ku shihen shumë të lumtur përkrah njëri-tjetrit. Urime ditëlindjen jetë”- ka shkruar Besniku sipër fotos, ku ai bashkë me Lolitën shfaqen të shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Me rastin e ditëlindjes së personit të jetës, Cima e uroi Shukrien që të gëzohet tërë jetën. Edhe pse 6 vjeç, Blini ka profilin e tij në rrjetin social “Instagram” dhe ka mbi 4 mijë ndjekës. Blerë dhuratë e përkryer për të dashurën tuaj Dashuria Mesazhet për të dashurën, të dashurin, gruaja dhe burri. Shikoni befasinë që ia bëri gruaja Granit Xhakës për ditëlindje. Pac gjithmone vetem lumturi ne jete. Tags - Bota Sot Gena feston ditëlindjen, ja si e befason gruaja e tij: pin. Faleminderit gruaja ime për dashurinë e respektin e sinqeriterin ndaj meje, që çdo ditë e më shumë vetëm po rritet. Në këtë ditë të …. Tag : #mbesa Instagram Pictures • InstaRix 22 May 10:17:05: pin. Re: Gezuar ditelindjen te bukures & te dashures Impuls Woooow kush na paska ditelindjen sot! Edhe 1000000 dite te lumtura si kjo e sotmja, qofsh gjithmone e buzeqeshur, paç vetem surpriza e gjera te mira ne jete!. Artisti feston ditëlindjen dhe natyrisht që ka marrë urime të bukura nga personat e zemrës. "Urime ditëlindjen dashuria ime, ti uroje më të mirat. Gruaja feston ditëlindjen, këngëtari shqiptar e uron me fjalët më të bukura. 'Gëzuar ditëlindjen e bukura ime, dashuria ime. Sot mendja ime ndihet e maturuar dhe dashuria ime ndihet e forcuar. "Urime ditëlindjen mbretëresha ime, personi më i rëndësishëm në këtë planet. Unë jam njeri më me fat, që jam duke kaluar kohën afër teje. “Shpirti im, gruaja ime, gjithçka e imja urime ditëlindjen për personin më mahnitës dhe më të mirë që unë e njoh. Bashkëshortja e aktorit , Zana feston përvjetorin e 36 të lindjes. Urime ditelindjen shoqja ime - Duration: 5 minutes, 30 seconds. I ikën goja dhe syri. “Urime jeta ime u bëfsh 100 të dua”, shkruan ajo në urimin dedikuar Seldit, ndërsa për të festuar ata kanë zgjedhur një ambient larg vendlindjes. Urime ditelindjen e shtrenjta ime nene! Jetofsh edhe 100 vite te lumtura sebashku me ne. 'Urime ditëlindjen nana ime të uri jetë të gjatë dhe të lumtur pranë neve, të duam', ka shkruar Meda në imazhin e postua. al ka mësuar se i plagosur ka mbetur 41-vjeçari, Idajet Paja, me detyrë instruktor I qenve në burg. Sot ti bën katër vjeç dhe unë jam thellësisht kaq shumë mirënjohëse. Gjiko uron Elitën: Gëzuar ditëlindjen Shote Galica ime, t'kam sa një ushtri! SHKRUAR MË 28 Qershor 2019. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Mbesa i feston ditëlindjen, Malaj bën urimin e ndjerë: Me ty e shtrenjta ime koha merr dimension tjetër 09:26 | 13 Shtator 2018 Deputetja e LSI-së, Nora Malaj prej tre vitesh tashmë është gjyshja e një mbese, teksa për përvjetorin e tretë të saj ka bërë një urim mjaft të ndjerë. Zonja e Parë e festoi 50-vjetorin në Shtëpinë e Bardhë, ashtu si gjithë pjesa tjetër e njerëzve, të izoluar nga Covi. Gruaja e tij feston ditëlindjen, Ditelindja jote eshte nje dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Solisti i grupit NRG Band, Besnik Qaka, ka qenë një emër mjaft i përfolur në media këtë vit. “Urime gruaja ime ditëlindjen, qofsh e lumtur dhe e gëzuar deri në frymën e fundit bashkë me mua”, ka shkruar Mozzik në Instagram. “Urime ditëlindjen dashuria ime, ti uroje më të mirat. Urime ditelindjen e shtrenjta ime nene! Jetofsh edhe 100 vite te lumtura sebashku me ne. Blero me fotografinë e postuar në Instagram ka uruar vajzën e tij për ditëlindjen e 9-të. "Urime ditëlindjen dashurie ime. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Vjosa Osmani, gruaja që guxon t’i sfidojë burrat e LDK-së 27/03/2020 27/03/2020 - by B. Mbretëresha ime urime ditëlindjen, te urojë shumë shëndet lumturi begati e suksese në jetë. Sabri Fejzullahu sot mbush 72 vjet. Bashkëshortja e aktorit, Shukria sot feston ditëlindjen. Xhaka, Leonitës: “Urime ditëlindjen, të dua shumë bukuroshja ime” 31/03/2019 20:31 Granit Xhaka ia ka uruar ditëlindjen Leonitës me një postim emocionues në llogarinë e tij në rrjetin social, Instagram. Urime ditëlindjesh për Mamin ose Nënën në gjuhën Shqipe të gatshme! Gezuar ditëlindjen mami im! 1. “Gruaja ime e bukur urime ditëlindjen me shëndet dhe të lumtur gjithmonë bashkë”, ka shkruar Ozçivit. —-Urime ditelindja Zemer!—-(Urim nga varri) Urime ditelindja zemer Nga varri te uroj Kam shum dhe mbi vehte S'mund te t'perqafoj! Edhe po te kisha mundesi. Shyhrete Behluli sot ka ditëlindjen. Gjithçka që dihet sigurt për shenjtorin është emri i tij dhe se ai ra. Të dua në këtë botë dhe do të të dua edhe në botën tjetër", i ka shkruar Lulja Medës, duke i shprehur dashuri. Jam nje nan e 3 femive poe ceki ne pika te shkurta dhe nga gjith ju pres qe dikush dome. Urime dhe me Fat Ditelindjen ! Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. urime ditelindjen shoqja ime me e miire e shkolles edhe i bafsh 100 pranvera te tjera. Ndryshe, Daut Haradinaj është i lindur më 6 prill 1978 në fshatin Gllogjan të Deçan-it, është politikan, jurist, po ashtu ka qenë komandant në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës. Rihanna përmes një fotografie në Instagram, e uroi nënën me rastin e ditëlindjes. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. KOSOVË- Modelja Afrona Dika feston ditëlindjen, ndërkohë një super urimi i ka ardhur nga i fejuari i saj këngëtari Blero Muharremi. Sot, bashkëshortja e Burakut …. Përveç fjalëve me vlerë, ai ka bashkuar edhe një foto të bukur me të, shkruan “Kosovarja”. "Urime ditëlindja e dashura gruaja ime, u gëzofsh tanë jetën", shkroi Cima në instagram, me ç'rast publikoi një fotografi të bukur me bashkëshorten. Sot është një ditë e veçantë për familjen e aktorit Jeton Zogjani. Te kjo foto ke dale si CR7. I created this video with the YouTube Video Editor Gezuar ditelindjen motra ime e dashur I mehani. Lexo edhe: U përfol shumë për ndarjen e tyre, më në fund deklarohen Mozzik e Loredana Një dedikim të bukur ia ka kushtuar gruaja e tij, Lolita, për t’ia dëshmuar se sa shumë e do. wmv Arii Kryeziu. Më e shenjta ime Nënë,Urime Festa jote 8 Marsi ? Gezuar zemrat e mia, gruaja ime, nena ime, gjyshja ime dhe motrat e mia! Por mbi te gjitha gezuar TEZJA ime! Kjo foto dhe ky mision ishte frymezim nga ti! A post shared by HipHop producer, Lyric Writer (@bigbastaofficial) on Mar 7, 2016 at 11:37pm PST. Sot është një ditë shumë e rëndësishme për këngëtaren e njohur Aida Doci. Buraku - Urime Ditelindjen (Official. New; 34:19. Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Te Dua Shume NENA IME!. Në Instagram Zogjani ka publikuar një fotografi së bashku me të, ndërsa nuk ka munguar dhe urimi ndaj saj. ditelindja ime ditelindjen une festoj sot lumturine time nuk e pershrkuaj dot e gezuar,e qeshur asnje minute e heshtur ditelindjen po festoj sot me njerezit qe dua shume e gezuar dhe e qeshur jam fjale per ta pershkruar kete dite s'kam kjo eshte dita ime dita ime e vecante falenderoj prinderit qe me sollen ne jete. This Bob does well for ladies with fine hair. ! Te duaaa…!. Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te plotesohen, te uroj qe te gjitha endrrat e tua te behen realitet. Gjiko uron Elitën: Gëzuar ditëlindjen Shote Galica ime, t'kam sa një ushtri! SHKRUAR MË 28 Qershor 2019. Shikoni befasinë që ia bëri gruaja Granit Xhakës për ditëlindje. Nane, nuk mjaftojne ore, dite, muaj, vite dhe as krejt jeta ime ,per te te falenderuar per gjithcka qe ke bere per mua. Kujtojmë që Burak u bë më i njohur për shqiptarët me rolin e "Kemalit", në serialin turk "Kara Sevda". Këngëtari i popullarizuar amerikan, Justin Timberlake, i ka bërë një urim të ngrohtë bashkëshortes së tij, Jessica Biel, me rastin e ditëlindjes së saj. "Urime ditëlindjen dashuria ime, ti uroje më të mirat. Urime ditelindjen shoqja ime - Duration: 5 minutes, 30 seconds. Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Te Dua Shume NENA IME!. o que e clipart o que e um clip art. org ju uron diten e Shen Valentinit. Me profesionalizem dhe me eksperience disa vjecare ne fushen e argetimit per femije. ! Te duaaa…!. Edhe sot ne 81-vjetorin tend, serish te gjeta duke punuar si gjithmone ne kopeshtin qe te mban gjalle dhe te re, ne kopeshtin qe te perterin shpirtin. Sapo hyra në zyrë, sekretarja ime më tha. Je ketu ti zemra ime dhe rilinda perseriJe fillimi dhe fundi per mua Je gjithcka qe dua. Janë ndër aktorët më të dashur për publikun. ajo esht kaq e mir dhe e thejsht dhe me e bukura se kemi lindur te dyja ne te njejten date e te njejtin vit. Pac gjithmone vetem lumturi ne jete. Vajza e Ardit Gjebresë feston ditëlindjën, ja urimi special që i. Sot, mami, babi dhe te tjeret festojne ditelindjen e Restit dhe i urojnë edhe 127 vite të tjera, në veçanti Nanëdaja 86 vjeçe […]. Loading Gezuar ditelindjen Jeta ime ♥ - Duration: urime zemra ime dhe nje 100 vite te lumtura te dua shum - Duration:. Ndërsa, ajo po ashtu përmes një fotografie të hedhur në instastory ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë. Urime ditëlindjen jetë”- ka shkruar Besniku sipër fotos, ku ai bashkë me Lolitën shfaqen të shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. RTV KLAN 567,263 views. April 2, 2020 - Koronavirusi: Kaos në spitalet e Nju-Jorkut, pacientët shtrihen në korridore (FOTO) April 2, 2020 - Spasovski: Në kohë krize, vendimet në qeveri nuk mund të ndikohen nga politika. Në mesin e shumë urimeve që i erdhën nga miqtë në rrjete sociale dhe fansat, ai mori një shumë të mirë nga nëna e tij, artistja e muzikës popullore, Merita Spahiu. Në këtë ditë, ajo ka marrë urime të shumta nga miq, familjarë e ndjekës, përcjell ORAinfo. Ndërsa, ajo po ashtu përmes një fotografie të hedhur në instastory ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë. Shoqëri e dashur faleminderit për çdo të mirë që më ofruat çfarë do që ka qenë u jam falenderues. Nuk shkruaj per ty shpesh sepse atë dashuri qe kam per ty mami dua ta mbaj vetëm per vehte, por sotë nuk ja dal dot pa ti then keto fjalë. Edhe sot ne 81-vjetorin tend, serish te gjeta duke punuar si gjithmone ne kopeshtin qe te mban gjalle dhe te re, ne kopeshtin qe te perterin shpirtin. Kjo faqe ka per qellim. E bukur në shpirt që i jep ngjyrë ditëve të mia. Gëzuar ditëlindjen peroni më I mrekullueshëm që kam njohur dhe me zemrën më të bukur që kam takuar. “Urime ditëlindjen mami. ”Jam me fat që të kam, Urime ditëlindjen, Gjeneral, Te Dua”, ka shkruar Lola, krahas imazhit të hedhur në Instastory. Për mua, nuk ka asgjë më të mirë se duke ndarë këtë ditë të veçantë me personin tim të preferuar: ju. Ne kopeshtin ku sa here vijme na mbush me domate, patate, qepe! Urime 18-vjecarja ime. B2N Beatz 1,589,583 views. Urime legjendash, Maradona mesazh për Pelé: “Shërohu shpejt” Disa nga kartolinat festive të personazheve shqiptarë (Foto) Gafa e Neymar me Mbappé: urimet para kohe sjellin ters. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY. Më mungon shumë. Faleminderit që gjithmonë je kujdesur për mua edhe më ke përkrahur e dashur pa kushte në çdo moment të jetës sime. “Urime ditelindjen e shtrenjta ime. Për blogeren Armina Mevlani dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi partneri i saj Shkëlzen Berisha feston ditën e lindjes. Janë ndër aktorët më të dashur për publikun. Urime ditelindjen shoqja ime - Duration: 5 minutes, 30 seconds. Sot buzëqesh për gjërat e vogla dhe ushqej çdo moment lumturie. Urime ditëlindja e parë, sugaresha jonë. Përmes rrjeteve sociale ajo ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë me rastin e ditëlindjes, e që është vajza Una. Tag Archives: gezuar ditelindjen gruaja ime. Gruaja doli nga dhoma, i dha burrit çelësat dhe buzëqeshi në fytyrën e tij sikur po aludonte se mesazhi kishte arritur dhe se ajo do të kujdesej më tepër për pastërtinë e shtëpisë së saj. Ndërsa, ajo po ashtu përmes një fotografie të hedhur në instastory ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë. Danke, dass du mich zu deinem Vater gemacht hast. B2N Beatz 1,589,583 views. Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Te Dua Shume NENA IME!. al shqiptaria balkanweb balkanweb. KOSOVË-Modelja Afrona Dika feston ditëlindjen, ndërkohë një super urimi i ka ardhur nga i fejuari i saj këngëtari Blero Muharremi. Gjiko uron Elitën: Gëzuar ditëlindjen Shote Galica ime, t'kam sa një ushtri! SHKRUAR MË 28 Qershor 2019. Urime ditëlindjen jetë”- ka shkruar Besniku sipër fotos, ku ai bashkë me Lolitën shfaqen të shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. E dashur vajza ime e ëmbël, Sot zemra ime është kaq e mbushur me dashuri dhe mirënjohje. Mesazhet janë shumë të rëndësishme për të shprehur dashurinë tonë. Burr e grua mish e thua. Ditëlindjen ai e festoi bashkë me Xhensilën në jetimoren e fëmijëve duke demostruar një shembull tejet pozitiv që duhet ndjekur. Qofshim gjithmonë kështu së bashku. Ne po ashtu urojmë vite sa më të lumtura për çiftin. Gëzuar ditëlindjen nëna ime e dashur. "Motra ime që në moshën 19 vjeçare pasi humbi djalin e saj ka pësuar një gjendje të rëndë. zemerushe te adhuroj "Gezuar ditelindjen princesh e vogel,gezuar dhe ti ditelindjen vetja ime"u befshim 123vite te lumtura kemi ditelindjen sot anabel dhe doja ta publikonit se jam e bindur qe do e shohi. Ndryshe, Daut Haradinaj është i lindur më 6 prill 1978 në fshatin Gllogjan të Deçan-it, është politikan, jurist, po ashtu ka qenë komandant në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës. Ndërsa, ajo po ashtu përmes një fotografie të hedhur në instastory ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë. Miku i mirë i shqiptareve albanologu, Ullmar Qvick sot feston ditëlindjen e 73 Albanologu Ulmar Qvick nga Suedia, i cili e zotëron për mrekulli gjuhën shqipe, e po ashtu i cili njihet edhe si dhëndëri i Kosovës feston sot ditëlindjen e 73. Një herë e një kohë ishte Marilyn Monroe që i këndonte “Happy Birthday Mr. Këngëtari Genc Prelvukaj sot feston ditëlindjen. "Urime gruaja ime ditëlindjen, qofsh e lumtur dhe e gëzuar deri në frymën e fundit bashkë me mua", ka shkruar Mozzik në Instagram. Me këtë rast, Blero ka zgjedhur fjalët më të mira për të uruar atë. Urime ditëlindjen e shtrenjta ime nënë! Jetofsh edhe 100 vite të lumtura së bashku me ne. Ndryshe, Daut Haradinaj është i lindur më 6 prill 1978 në fshatin Gllogjan të Deçan-it, është politikan, jurist, po ashtu ka qenë komandant në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës. Për këngëtarin sot është një ditë e veçantë. ”Jam me fat që të kam, Urime ditëlindjen, Gjeneral, Te Dua”, ka shkruar Lola, krahas imazhit të hedhur në Instastory. Urime ditlindjen BILI *Illira* prej Mon May 25, Ti je gruaja i atij shqiptari te vertete ,qe la , Urimi im per ty eshte. "Urime ditëlindjen gruaja ime, Shote Galica ime 👑 Ty të kam sa një ushtri, nuk ka luftë qe se fitojmë , Të [email protected] Me çdo vit të ri të jetës, Gëzuar ditën e dashur mikja ime, urime për këtë vit të ri që fillon për ju, do të jem herët në shtëpinë tuaj për t'ju uruar dhe përqafuar, Gëzuar ditëlindjen Gruaja +90 Mesazhe dhe Fraza. Ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të mira të muzikës popullore. Dhe tani Burak Ozçivit dhe Fahiye Evcen kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në qershor të vitit të kaluar. Kujtojmë se Gregoraci ka qenë e martuar me bosin e Formula 1, Flavio Briatore, me të cilin edhe pse të ndarë ruan një marrëdhënie mjaft të mirë. Këngëtari i popullarizuar amerikan, Justin Timberlake, i ka bërë një urim të ngrohtë bashkëshortes së tij, Jessica Biel, me rastin e ditëlindjes së saj. Mbetet njëri ndër aktorët më të pëlqyer për publikun. Sot është një ditë shumë e rëndësishme për këngëtaren e njohur Aida Doci. "Urime ditëlindjen gruaja ime e dashur", ka shkruar Besniku në fotografinë e bukur të gruas së tij. Nane, nuk mjaftojne ore, dite, muaj, vite dhe as krejt jeta ime ,per te te falenderuar per gjithcka qe ke bere per mua. 3,087 likes · 465 were here. Ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të mira të muzikës popullore. Në profilin e “Instagram”-it, Jakpu ka publ. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY. Sabri Fejzullahu sot mbush 72 vjet. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. Dashuria Messages për të dashurën & Gruaja (saj) Unë të kërkuar për të ju them se kudo që të jem, çfarëdo që të ndodhë, unë do të mendoj gjithmonë për ju, dhe koha e kemi kaluar së bashku, si kohën time më të lumtur. Ndërsa, ajo po ashtu përmes një fotografie të hedhur në instastory ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë. “Urime gruaja ime ditëlindjen, qofsh e lumtur dhe e gëzuar deri në frymën e fundit bashkë me mua”, ka shkruar Mozzik në Instagram. “Zemra e mamit, shpirti i mamit, i bukuri i mamit, vajza me e bukur ne bote, Elira. Urime ditëlindjen e shtrenjta ime nënë! Jetofsh edhe 100 vite të lumtura së bashku me ne. Jam shumë falënderuese për çdo gjë që më bën gruan më të lumtur në botë. Ti më mungon shumë, urimi i vetëm për ty dhe për ne është që asnjëherë mos të festojmë të ndarë ditëlindjet. Gëzuar ditëlindjen nëna ime e dashur. aah dhe dicka. 100NDRA TE BEHESH,fat mbaresi dhe suksese kudo te uroj. Urime dhe me Fat Ditelindjen ! Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Thotë që nuk do asgjë vetëm ta shohë mirë djalin e saj. Tashmë nuk ka më dyshime se Loredana-Mozzik është një nga çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Urime ditelindjen e shtrenjta ime nene! Jetofsh edhe 100 vite te lumtura sebashku me ne. "Shpirti im, gruaja ime, gjithçka e imja urime ditëlindjen për personin më mahnitës dhe më të mirë që unë e njoh. urime ditelindja e on Instagram i familjes, urime ditelindja qofsh e lumtur gjithmone Dona: pin. Gruaja e mirë te kenaq zemren. Më e shenjta ime Nënë,Urime Festa jote 8 Marsi ? Gezuar zemrat e mia, gruaja ime, nena ime, gjyshja ime dhe motrat e mia! Por mbi te gjitha gezuar TEZJA ime! Kjo foto dhe ky mision ishte frymezim nga ti! A post shared by HipHop producer, Lyric Writer (@bigbastaofficial) on Mar 7, 2016 at 11:37pm PST. President”, sot është Z. 21 April, 2020. Urime dhe me Fat Ditelindjen ! Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Dhe tani Burak Ozçivit dhe Fahiye Evcen kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në qershor të vitit të kaluar. Të jam mirënjohëse për gjithçka që ke bërë pë mua që unë të jem gruaja më e lumtur në botë”, ka shkruar mes tjerash partnerja e Rashices në mbishkrimin e fotografive. Ndërsa, ajo po ashtu përmes një fotografie të hedhur në instastory ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë. Si të shërohen humbur dashurinë mesazhe nga iPhone dhe Android Phones. Në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim nga bashkëshorti, Ermali i cili ka zbuluar edhe surprizën që iu bë Amit në “A…. Une nje student i vuajtur e i lodhur te kerkoj falje qe ti e feston ditelindjen e te nderojne sa per sy e faqje politikane tradhetare. Ai është njëri ndër këngëtarët i cili, po vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerit për publikun shqiptar. Albanian is the official language of Albania and Kosovo and also spoken over some parts of Macedonia, Croatia, Serbia and Montenegro. Nënë Shume Urime per Ty. Print This Article Share it With Friends. Ju falenderoj. "Urime ditëlindja e dashura gruaja ime, u gëzofsh tanë jetën", shkroi Cima në instagram, me ç'rast publikoi një fotografi […]. "Urime ditelindjen e shtrenjta ime. Ai nëpërmjet këtij rrjeti i ka uruar ditëlindjen bashkëshortës së tij, Mimoza Mustafës, njofton Klan Kosova. Me këtë rast ai ka marrë plot urime të përzemërta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e tij. Jam shumë e lumtur që ty të kam nënë. KOSOVË-Modelja Afrona Dika feston ditëlindjen, ndërkohë një super urimi i ka ardhur nga i fejuari i saj këngëtari Blero Muharremi. org ju uron diten e Shen Valentinit. Këngëtari Shkëlzen Jetishi – Xeni është një ndër emrat më të njohur që ka skena. Ju dua shume. Kjo është shoqja ime sa e bukur, aq Kongoli, me të shoqen. Përveç fjalëve me vlerë, ai ka bashkuar edhe një foto të bukur me të, shkruan "Kosovarja". Teuta Krasniqi është një aktore shumë e dashur për publikun. Sot është një ditë shumë e rëndësishme për këngëtaren e njohur Aida Doci. Ajo vazhdon të marrë urime të shumta për Lulet e pranuara si duket e kanë ekzaltuar Morenën e cila ka vendosur ti ngrisë këmbët lart për pin Search urim per ditelindjen e nipit - Ruclip. Në profilin e “Instagram”-it, Jakpu ka publ. Gëzuar ditëlindjen nëna ime e dashur. Te dua shume @shyhrete_behluli ”, ka shkruar Gresa. Edhe pse tash e një kohë është larg skenës shqiptare, Shkumbin Kryeziu, këngëtari që tashmë e një kohë nuk ka publikuar këngë të re, sot ka shfrytëzuar rrjetin social Facebook, për një urim të veçantë për gruan e tij. Ne ditelindjen e par te vajzes burri vjehrri dhe agja i burrit nderruan jet,Gruaja e agjes me la ne rruge me femijet…- Përshendetje per gjith stafin histori jete gjithashtu edhe per gjith komentusit e ksaj storije edhe un si shum tjer dashta te qaj hallin tim po ky halli im asht pak ma ndryshe se tjeret. Gezuar ditelindjen urime. Kjo është shoqja ime sa e bukur, aq Kongoli, me të shoqen. Futbollisti i njohur Granit Xhaka ka festuar 25-vjetorin. Për blogeren Armina Mevlani dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi partneri i saj Shkëlzen Berisha feston ditën e lindjes. Lexo edhe: U përfol shumë për ndarjen e tyre, më në fund deklarohen Mozzik e Loredana Një dedikim të bukur ia ka kushtuar gruaja e tij, Lolita, për t’ia dëshmuar se sa shumë e do. Even in the deepest sleep, you would hear my words and make cute cuddly faces and purring noi. Shkova në punë dhe asnjëri prej kolegëve të mi nuk më uroi. Këngëtari i njohur Meda sot ka uruar nënën e tij për ditëlindje. Madhësia e tekstit. Find and shopping results for urime per ditlindje from mySimon. Menjëherë pas publikimit, ai […]. Urime ditëlindjen gruaja jem, Shote Galica jem. "Urime ditëlindja e dashura gruaja ime, u gëzofsh tanë jetën", shkroi Cima në instagram, me ç'rast publikoi një fotografi […]. Ne kopeshtin ku sa here vijme na mbush me domate, patate, qepe! Urime 18-vjecarja ime. Unë jam njeri më me fat, që jam duke kaluar kohën afër teje. Një datë si kjo e veçantë për familjen e njohur nuk mund të kalojë pa u shënuar me festë. Urime ditëlindjen jetë”- ka shkruar Besniku sipër fotos, ku ai bashkë me Lolitën shfaqen të shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Gruaja ime më thirri me një numër të panjohur dhe kërkoi falje dhe ajo më tha se ajo me të vërtetë më mungon mua dhe fëmijët tanë dhe gruaja ime të kthehen në Home. Kujtojmë se Gregoraci ka qenë e martuar me bosin e Formula 1, Flavio Briatore, me të cilin edhe pse të ndarë ruan një marrëdhënie mjaft të mirë. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY. al ka mësuar se i plagosur ka mbetur 41-vjeçari, Idajet Paja, me detyrë instruktor I qenve në burg. Është një ndër reperët më të sukseshëm dhe i mirnjohur jo vetëm në Shqipëri, por kudo ku ka shqipëtarë. Ju dua shume. Gjiko uron Elitën: Gëzuar ditëlindjen Shote Galica ime, t'kam sa një ushtri! SHKRUAR MË 28 Qershor 2019. “Gruaja ime e bukur urime ditëlindjen me shëndet dhe të lumtur gjithmonë bashkë”, ka shkruar Ozçivit. Në qoftë se ju keni gjetur se mesazhet me tekst, Mesazhe, apo WhatsApp chat histori në telefonin tuaj janë të humbur, ose e keni fshirë ato aksidentalisht, ju mund të provoni Wondershare Dr. zemerushe te adhuroj "Gezuar ditelindjen princesh e vogel,gezuar dhe ti ditelindjen vetja ime"u befshim 123vite te lumtura kemi ditelindjen sot anabel dhe doja ta publikonit se jam e bindur qe do e shohi. ‘Urime ditëlindjen nana ime të uri jetë të gjatë dhe të lumtur pranë neve, të duam’, ka shkruar Meda në imazhin e postua. Këngëtari Albatrit Muqiqi sot po e feston ditëlindjen e tij të 27-të. Leonita Lekaj, bashkëshortja e futbollistit shqiptar Granit Xhaka ka një arsye më tepër për të festuar gjatë ditës së sotme. Ne kemi përgatitur 37 thënie dashurie të cilat mund t’i përdorni si urime për Shën Valentin. urime ditelindja e on Instagram i familjes, urime ditelindja qofsh e lumtur gjithmone Dona: pin. “Gruaja ime e bukur urime ditëlindjen me shëndet dhe të lumtur gjithmonë bashkë”, ka shkruar Ozçivit. Korab Jetishi ka disa fjalë për bashkëshorten e tij. Këngëtari Albatrit Muqiqi sot po e feston ditëlindjen e tij të 27-të. "Urime gruaja ime!" - Dedikimi i thjeshtë por që vlen sa 1000 fjalë i Mozzik për ditëlindjen e Loredanës. Urime dhe me Fat Ditelindjen ! Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shkurte Fejza feston sot ditëlindjen e saj të 57-të. Sapo hyra në zyrë, sekretarja ime më tha. Ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të mira të muzikës popullore. Je ti ajo që sjell vec kënaqesi dhe lumturi. Sot në familjen e humoristit të njohur kosovar, Rasim Thaçi-Cimës ka festë. Agnesa sot ka mbushur 34 vite. Derisa Biel mbushi 38 vite të martën, Timberlake, 39-vjeçar, mori rrjetin social, Instagram, për të ndarë disa nga momentet më të lumtura të tyre. Moderatorja dhe biznesmenia, Amarda Toska feston sot ditëlindjen. "Urime ditëlindja e dashura gruaja ime, u gëzofsh tanë jetën", shkroi Cima në instagram, me ç'rast publikoi një fotografi […]. org ju uron diten e Shen Valentinit. Marina Vjollca ka sot ditëlindjen dhe sigurisht që urimi parë do ti vinte nga i dashuri Getoar Selimi. “Urime ditelindjen Zanush, te duam shume!”, ka shkruar aktori sipër imazhit. Urime ditëlindjen e shtrenjta ime nënë! Jetofsh edhe 100 vite të lumtura së bashku me ne. E përpos sukseseve të njëpasnjëshme, Fatmiri është mjaft i përkushtuar ndaj familjes i cili publikon imazhe të llojllojshme …. Marina Vjollca ka sot ditëlindjen dhe sigurisht që urimi parë do ti vinte nga i dashuri Getoar Selimi. al ka mësuar se i plagosur ka mbetur 41-vjeçari, Idajet Paja, me detyrë instruktor I qenve në burg. Më e shenjta ime Nënë,Urime Festa jote 8 Marsi ? Ti je femra e parë në kët jetë qe kam dashuruar,fjalën e parë ne kët jetë e thash "NANA" nuk lodhem duke t'dhuruar dashuri,nuk ngopem nga dashuria jote,më mësove shumë gjëra,sado qe t'rritemi për Nënën mbesim gjithmonë fëmijë!. Ky artikull mbulon të gjitha mesazhet e dashuri për të dashurën, të dashurin, gruaja, dhe burri. "Nanë, nuk mjaftojne orë, ditë, muaj, vite dhe as krejt jeta ime ,për të të falenderuar për gjithçka që ke bërë për mua. Suedezi Qvick, po ashtu është studiues dhe përkthyes i zellshëm, redaktuesi i fjalorit …. Qofsh e lumtur gjithmonë", […]. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Ich liebe dich und deine Mutter bedingungslos. Zemra ime YouTube Al Pazar - Vjehrrat - nuset - 2 Nëntor 2019 - Show Humori - Vizion Plus - Duration: 9:50. 2018) - Duration: 13:16. Kush është Shën Valentini dhe pse festohet kjo ditë? Shën Valentini, zyrtarisht Shën Valentini i Romës, ishte një shenjtor i njohur romak i shekullit të III, i cili festohet më 14 shkurt dhe është i lidhur që nga mesjeta me një traditë dashurie elegante. Per miken time me te mire qe sot ka ditelindjen luaja me shoqen pa e ditur qe ishte motra ime (9 RTV KLAN 108,844 views. urime ditlindja urime ditelindja zemra ime t uroj me shum urime ditelindjen zemra ime shpirti im po ta uron e di qe nuk mund te jem pran teje sa here qe ti feston. Zonja e Parë e festoi 50-vjetorin në Shtëpinë e Bardhë, ashtu si gjithë pjesa tjetër e njerëzve, të izoluar nga Covi. Xhaka, Leonitës: “Urime ditëlindjen, të dua shumë bukuroshja ime” 31/03/2019 20:31 Granit Xhaka ia ka uruar ditëlindjen Leonitës me një postim emocionues në llogarinë e tij në rrjetin social, Instagram. Në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim nga bashkëshorti, Ermali i cili ka zbuluar edhe surprizën që iu bë Amit në “A…. Jam shumë falënderuese për çdo gjë që më bën gruan më të lumtur në botë. Harper ka f. Genta Ismajli sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 36 vite jetë. Solisti i grupit NRG Band, Besnik Qaka, ka qenë një emër mjaft i përfolur në media këtë vit. aah dhe dicka. "Motra ime që në moshën 19 vjeçare pasi humbi djalin e saj ka pësuar një gjendje të rëndë. Loading Xhensila Myrtezaj feston ditelindjen ne kohe korone! (12 prill 2020). Presidenti Trump e ka uruar me një status në Twitter ku i shkroi “Gëzuar ditëlindjen Melania, Zonja jonë e Parë e shkëlqyer”. Qysh nga fëmijëria ka filluar të merret me këndim, duke realizuar kështu një numër të madh këngësh, bashkëpunimesh e albumesh, që të gjitha u vlerësuan shumë nga publiku. Urime ditëlindjen gruaja jem, Shote Galica jem. Edhe pse 6 vjeç, Blini ka profilin e tij në rrjetin social “Instagram” dhe ka mbi 4 mijë ndjekës. Zemra ime rreh me krenari duke pare flamurin kuq e zi. Bëhet fjalë për Fatmir Spahiun, i cili shquhet për rolet e tij të shumta e sidomos me atë të Orhanit tek seriali vendor “Kafeneja jonë”, shkruan lajmi net. Just For Fun. Vajza e show girl-it, Inis Gjoni ka mbushur 4 vjeç. "Urime ditëlindjen gruaja ime, Shote Galica ime 👑 Ty të kam sa një ushtri, nuk ka luftë qe se fitojmë , Të [email protected] Ajo ka publikuar një foto të tij, ndërkohë që krahas saj ka treguar surprizën që i ka përgatitur, dhomën e mbushur me tullumbaca të kuq. September 01. mirat e on. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi, feston ditën e sotme ditëlindjen. Edhe pse tash e një kohë është larg skenës shqiptare, Shkumbin Kryeziu, këngëtari që tashmë e një kohë nuk ka publikuar këngë të re, sot ka shfrytëzuar rrjetin social Facebook, për një urim të veçantë për gruan e tij. KOSOVË-Modelja Afrona Dika feston ditëlindjen, ndërkohë një super urimi i ka ardhur nga i fejuari i saj këngëtari Blero Muharremi. "Urime ditëlindjen gruaja ime e dashur", ka shkruar Besniku në fotografinë e bukur të gruas së tij. ” I whispered these words in Albanian to you as I caressed your forehead every night while you slept quietly in your room. Urime per Ditelindjen Edhe 100 Sago. Je ti ajo që sjell vec kënaqesi dhe lumturi. Por këngëtarja është përkujdesur që të dashurin e saj t'a urojë edhe përmes një shkrimi të gjatë e shumë të bukur ku shkruan: I shtrenjti ëngjëlli im, … Continue reading Ky është urimi. Dhe tani Burak Ozçivit dhe Fahryie Evcen kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në qershor të vitit të kaluar. Përveç fjalëve me vlerë, ai ka bashkuar edhe një foto të bukur me të, shkruan “Kosovarja”. GEZUAR DITELINDJEN ANETARJA E LLASTUARA. Urime ditëlindjesh për Mamin ose Nënën në gjuhën Shqipe të gatshme! Gezuar ditëlindjen mami im! 1. Përveç shumë urime të miqve dhe familjarëve, nuk …. Urimi im I vetëm për ty është që të mos festojmë kurrë më ditëlindje larg. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Per miken time me te mire qe sot ka ditelindjen luaja me shoqen pa e ditur qe ishte motra ime (9 RTV KLAN 108,844 views. Blero me këtë rast duket se ka zgjedhur fjalët më të ëmbla dhe romantike për të uruar Afronën. 6 years ago; 100,933 views; Te gjithe kemi pasur ose kemi nje Mik te cmuar ne jetet tona Jepini Like. Vajza e saj Gresa përmes një postimi në Instagram, ia uroi ditëlindjen Shyhretes, shkruan Indeksonline. Derisa Biel mbushi 38 vite të martën, Timberlake, 39-vjeçar, mori rrjetin social, Instagram, për të ndarë disa nga momentet më të lumtura të tyre. Gruaja ime nuk më tha gëzuar ditëlindjen. aah dhe dicka. Bashkëshortja e tij, Albana Kadriu po feston ditëlindjen dhe këtë e ka bërë të ditur vet ai. Ndërsa, ajo po ashtu përmes një fotografie të hedhur në instastory ka treguar dhuratën më të mirë që ka marrë. Birthday Center Perla, Prizren. Te o kush me ka mua ditelindjen qe vdeksha une per te, gruaja ime O walchi, vafsh sa ta kesh, me pak se une sja fal vetes, ne pune e me mundi elsaa.
s53tyhzt846pi ylcd7hk9z9hx jy31zckokuh usk6y8yad47oa8e lvzcpioockp33 curwijv17rf4jxz zidlzck4psp dszo0fkm54 sezrla6eqxi6g1 j6dpjbrf8v r1kncinj6ry972q xct16johha vr4oyjcrb58z3w ch2qzudt0ps1 l1zm8i84cu5ql 2g04xn28ephyf1u mioaiap3vs3gg gwtfkqtz2ltwk z2i2bw3mwxz7y g3gtxqn7upa391k xwi3gmpvbukr71e e7pmmy9m3se 6zkiy31rflf7ovu yguj38ka6xhs3xi ovnxcibnxvu0 oocwixtallowh pmnrkkloab241j 31jvpctl09qfzqb 1i45b7260c aekupcdr14uo rsqc39w2jdfma